Leer duiken via Duikcursus.com
  Januari 2018  
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
381 duikscholen
0 cursussen
4102 opleidingen

Organisaties

Zoek

 

Duikschool zoeken

14 duikscholen gevonden
Naam Adres Postc. Plaats Prov. Org. Website
Buma Duiksport Ropta 8 9202 KH Drachten Friesland NAUI http://www.buma-duiksport.nl/
De Rog Buorren 2 9221 TA Rottevalle Friesland http://www.derog.eu/
Divecenter GoDiveXperience Beetsterzwaag / Drachte Gorredijksterweg 43 8411 KB Jubbega Friesland NAUI, SSI http://www.beetsterzwaag.godive.nl
Duikcentrum Leonardo Legedijk 4 8935 DG Leeuwarden Friesland PADI http://www.duikcentrumleonardo.nl/
Duikclub Lemmer Kadijk 15 8531 XH Lemmer Friesland IADS http://www.duikclublemmer.nl/
Duikschool Hoefakker Robert Kochstraat 7 8921 VW Leeuwarden Friesland DAN, PADI http://www.duikschoolhoefakker.nl
Duikschool PdB Leeuwarden Friesland IDD, WOSD http://www.duikschoolpdb.nl/
Duikteam Drachten Molenaarsbreed 17 9201 EH Drachten Friesland NOB http://www.duikteamdrachten.nl
Duikteam Heerenveen pa. Spinnerij 22 8401 XG Gorredijk Heerenveen Friesland NOB http://www.duikteamheerenveen.nl/
Go Dive info@godive.nl 9244 CA Beetsterzwaag Friesland PADI http://www.godive.nl/
Go Dive Heerenveen Heerenveen Friesland PADI http://www.godive.nl/duikscholengodive/duikschoolheerenveen/index.html
Octopus Divers Bosweg 19 9262 SX Suameer Friesland DAN, IAHD, TDI, WOSD http://www.octopusdivers.nl
OWS Stingray Leeuwarden Friesland http://www.owsstingray.nl/
Scubacat Duikopleidingen Piet Paaltjenspad 3 9154 BD Foudgum Friesland DAN, PADI http://www.scubacat.nl
 
Terug